PRAKSA 2023

Obaveštavamo sve studente četvrte godine studijskog programa da će praktična nastava Premer biti održana u periodu od 12. do 16. juna 2023. godine. Ukoliko postoje stariji studenti koji nisu imali priliku da obave stručnu praksu u svojim generacijama, molimo ih da se putem e-maila jave na adresu djuro.geo@uns.ac.rs. Prilikom slanja mejla, neophodno je navesti ime, prezime i broj indeksa kako bi bili uključeni u izvođenje praktične nastave.

Molimo sve zainteresovane studente da se blagovremeno jave putem e-maila, a najkasnije do 08.06.2023. kako bismo mogli da ih uključimo u planiranje i organizaciju praktične nastave.

Mesto skupljanja: Naučno tehnološki park (NTP), FTN ulaz, svakim radnim danom od 7:45.